18 Nisan 2021’de hayatını kaybeden merhum Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, ölümünün ikinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı

6 Mart 2021’de evinde çıkan yangında dumandan etkilenerek tedavi altına alınan, 18 Nisan gecesi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Torbalı Belediyesi’nin merhum başkanı Ramazan İsmail Uygur, ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı. Anma törenine Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, CHP İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli, belediye meclis üyeleri, Uygur ailesi, belediye personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN TEKİN: UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ

İmam tarafından okunan duadan sonra Uygur’un kabrine karanfil bırakıldı. Merhum Başkan Uygur’un eşi Afet Uygur’u ve oğlu Efe Uygur’u sarılarak teselli eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Merhum Belediye Başkanımız İsmail Uygur’u vefatının 2. yıldönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Hiçbir zaman yeri dolmayacak bir dostu, bir kardeşi ve bir belediye başkanını kaybettik. Eserleri hala Torbalı’da yaşayan merhum başkanımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız.” dedi. Öte yandan kabristanda kısa bir konuşma yapan merhum başkan Uygur’un eşi Afet Uygur, “Bizi bugün burada yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. O çok iyi bir baba, çok iyi bir eşti. O’na layık bir eş olmaya, evlatlarımız da ona yakışır bir evlat olmaya devam ediyor. Dualarınızı eksik etmeyin, iyi ki varsınız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*