Astellas Türkiye, Bir Kez Daha Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde Yer Aldı

Astellas İlaç Türkiye, güçlü kurum kültürü ve çalışanlarını en değerli iş ortağı olarak gören insan kaynakları yaklaşımıyla Great Place to Work Enstitüsü’nün belirlediği Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde 3. kez yer almaya hak kazandı. 

Yenilikçi bilimi toplum için değere dönüştürme vizyonuyla tüm insanların sağlığını iyileştirmek ve hayat kalitesini artırmak üzere faaliyet gösteren Astellas İlaç Türkiye, her yıl Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesinde 3. kez yer aldı. Araştırma ve Geliştirme çalışmalarının ışığında yenilikçi bilimden beslenen ve hasta odaklı çalışmalar yürüten Astellas, çalışanlarını en değerli iş ortağı olarak konumlandırıyor ve faaliyet gösterdiği alanlardaki başarısının temel taşı olarak görüyor. Astellas İlaç Türkiye, bu anlamda çalışanlarına da benzersiz bir iş deneyimi sağlayarak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesindeki yerini sağlamlaştırıyor.

Ayrıcalıklı insan kaynakları uygulamaları ile Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesine bir kez daha adını yazdıran Astellas’ın Türkiye, Orta Doğu & Afrika ve Global pazar erişim ekiplerinden Sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü Berrak Dinçtürk Uğrubol, Astellas’ın güçlü kurum ruhunu benimseyen bir ekibin parçası olmaktan gurur duyduğunu belirterek “Bizi biz yapan Astellas kültürünü ortaya koyarak bir kez daha böylesine değerli bir endekste yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye’deki başarımızın, güçlü yetkinliklere sahip ekip arkadaşlarımızla oluşturduğumuz açık iletişimden beslenen sağlıklı çalışma ortamımızın bir yansıması olduğuna inanıyorum. Çalışan odaklı, yenilikçi ve eşitlikçi İnsan Kaynakları uygulamalarımızla ve görevlerini tutkuyla yapan tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte yarınları değiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmelerine, gelişimlerini sürdürmelerine ve potansiyellerini aşmalarına destek veriyoruz. Bağlılığı yüksek, başarıdan beslenen ve gelişime inanan bir ekibe sahibiz. En iyi işveren olma yolculuğumuza, her geçen gün çıtayı daha da yükselterek devam ediyoruz” dedi.

Astellas’ta çalışan dostu uygulamalar ile iş ve özel hayat dengesi korunuyor

5 kıtada, 60’tan fazla ülkede sektör fark etmeksizin her ölçekte şirkete sunduğu anket hizmeti ile çalışanların şirketlerini değerlendirmelerini sağlayan Great Place To Work Enstitüsü’nün Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesinde üst üste başarı yakalayan Astellas, bu başarının arkasında insan odaklı kurum kültürünü konumlandırıyor. 

Yıllık iş gücü devir hızı sektör ortalamasının çok altında olan Astellas, çalışanlarına bireysel ihtiyaçlarla şekillenen, iş ve özel hayat dengesinin korunmasını hedefleyen çalışan dostu uygulamalar sunuyor. Çalışan beklentileriyle belirlenen yan haklar ve esnek çalışma saatlerinin yanı sıra şirket, mekândan bağımsız olarak istenilen lokasyonda çalışma fırsatı sunuyor. Astellas, çalışanların ailelerini de kapsayan destek programlarına ek olarak, uzun yıllardır var olan hobi kulüpleriyle de çalışma kültürüne değer katıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*