Başkan “23 Nisan ayrı kıymettedir”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda “23 Nisan, milletimizin büyük ve zorlu mücadelelerle kazandığı egemenlik hakkının yeni kuşaklara bir bayram coşkusu içinde aşılanması yönü ile her daim ayrı kıymettedir”dedi.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. TBMM’nin açılışının 103. yıl dönümünün ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın her yıl olduğu gibi bu yıl da artan ve yükselen bir coşku ve heyecan içinde kutlandığını belirten Başkan Büyükakın şöyle devam etti:

 

“Tüm dünyaya kardeşlik mesajlarının verilmesi, sorunların kardeşçe çözülmesi gerektiğinin hatırlatılması, birlik ve beraberliğin vurgulanması bakımından “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” çok büyük önem taşımaktadır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için temennimiz; kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı olarak yetişmeleridir. Biz de bu şiardan hareketle üzerimize düşen sorumlukları yerine getirme gayretindeyiz. Bu düşünceyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, aydınlık geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızı muhabbetle kucaklıyorum”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*