Başkan Kocaman Koltuğu Kaptırdı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Elif Duru Gökırmak’a devretti.

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103’ncü yıl dönümü ülke genelinde coşkuyla kutlanırken, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman koltuğunu Sarımeşe İlkokul öğrencisi Elif Duru Gökırmak’a devretti. Başkan Kocaman, ilçe genelinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında yeni Başkan Gökırmak’a bilgi verdi.

 

TALİMATLARINI VERDİ

Kartepe’de yapılan çalışmalar için Kartepe Belediye Başkanı Kocaman’a teşekkür eden yeni Başkan Gökırmak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen etkinlik çok güzeldi. Bu etkinlikte çok keyifli zaman geçirdik. Burada olmaktan çok mutluyum. Okulumuzda oyun köşesi planlamıştık. Bu konuda gerekenin yapılmasını, akıl oyunları köşesi yapılmasını istiyorum. Okul çevrelerinde fidan dikilmesi ve çevrenin güzelleştirilmesini istiyorum.

 

GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Elif başkanımızın nezdinde tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Size gönülden teşekkür ediyorum. Hassas konuları tercih ettiniz. Çevre noktasında sizlerin hassasiyeti bizleri çok memnun etti. Ağaçlandırma noktasında çalışmalarınıza sonuna kadar destek vereceğiz. Her zaman sizlerin yanında olacağız. Zeka oyunları konusunda evlatlarımıza gereken desteği verdik vermeye devam edeceğiz. Evlatlarımızın başarısı bizleri çok mutlu ediyor” açıklamasında bulundu. Kartepe Belediye Başkanlığını devr alan Elif Ebru Gökırmak’a Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Altınkaynak, Öğretmeni Hatice Hatipoğlu Ayhan babası Gökhan, annesi Fatma, dedesi Ali, babaannesi Satu Gökırmak, eşlik etti.   

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*