Büyük Macera Hazine Peşinde filminin galası yapıldı

Yapımcılığını No23 Prodüksiyon’un yaptığı, yönetmen koltuğuna ise Ahmet Toklu’nun oturduğu ‘Büyük Macera Hazine Peşinde’ filminin galası Kanyon’da yapıldı. Yoğun ilginin yaşandığı gala gecesinin ikinci de depremzede çocuklar için Malatya’da yapılacak. 

28 Nisan’da vizyona girecek olan Büyük Macera Hazine Peşinde filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Filmin oyuncularının tam kadro katıldığı gala gecesine Ceren Benderlioğlu, Berat Efe Parlar, Atılay Uluışıl, Tolga Tetin, Doğukan Güngör, Hasan Yalnızoğlu ve Banu Karagöz gibi birçok ünlü isim katıldı.

Çocukların eşsiz dünyasında birlik ve beraberliğin anlatıldığı filmin senaryosunu Deniz Tuncay kaleme alıyor. Çocuk gelişim uzmanları ve psikologların katkılarıyla hazırlanan film titiz bir çalışma sonucunda sinemaseverlerle buluşacak. 

 

Son söz seyircinin

Filmde Bekir Akbaba karakterine hayat veren Muharrem Türkseven, “Çekim süresinde söz hakkı bizdeydi fakat artık son söz seyircinin. Oyuncuların hepsi birbirinde yetenekli birbirinden eğlenceliydi. Çok güzel bir iş çıkardık ve artık seyircimizi bekliyoruz. 

 

Bir gala da Malatya’da 

Filmim yapımcısı Tuğba Tuna, “Ülkemizin son günlerde yaşadığı deprem felaketi hepimizi etkiledi. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. O yüzden deprem bölgesindeki çocukları da unutmamamız gerekiyor. Filmimiz çocukların yaşadığı bu zor günlerde belki bir ışık olur o yüzden 2. galamızı Malatya’da yapacağız” dedi. 

 

Çocuğumuz olursa nasıl birisi olacağını anladık

Filmde karı kocaya hayat veren Orçun Kaplan, Damla Cercisoğlu çifti “Bizim için birçok anlamda bu bir ilk oldu. Filmde de çiftiz ve aile gibiyiz. Yapımcımızda bize her anlamda bunu hissettirdi. Biz de çocuğumuz olursa nasıl birisi olacağını anladık. Filmde arkadaşlık da çok ön planda ve o kadar da ilerlediği çocukların ahbaplığı hala devam ediyor” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*