Hasçelik’in Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Beste Tınaz oldu

Türkiye çelik sektöründe 55 yıldır faaliyet gösteren Hasçelik’in Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü, sektörün deneyimli ismi Beste Tınaz oldu.  

Vasıflı çelikleriyle Türkiye ve dünyada birçok sektörün gelişimine yön veren Hasçelik’te üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Mobilite, iklimlendirme ve ilaç gibi birçok farklı sektörde pazarlama ve iletişim alanında uzun yıllar yöneticilik deneyimi olan Beste Tınaz, Hasçelik’in Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü oldu. 

Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olan Tınaz, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Kariyer hayatına 2004 yılında Yapı Kredi Bank’ta müşteri temsilcisi olarak başlayan Tinaz, 2005 ila 2010 yılları arasında ilaç sektöründe satış departmanında görev aldı. 2010 ila 2011 yıllarında Creative Works Groups’ta proje müdürü, 2011 ve 2021 yılları arasında Wilo Group’ta sırasıyla pazarlama takım lideri ve pazarlama iletişimi müdürü görevlerini üstlenen Tınaz, Hasçelik Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü pozisyonundan önce TK Elevator’da Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak çalışıyordu.      

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı koçluk eğitimi ve uluslararası koçluk unvanı, Analiz ve Hedeflerle Alan Yönetimi gibi birçok sertifika sahibi olan Tinaz, daha önceki çalışmalarında The Hammers Awards 2021’den Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı Kategorisi’nde Bronz, En İyi Sosyal Sorumluluk Takımı Kategorisi’nde ise Gümüş ödülünü aldı.    

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*