Kazandıkları ödülleri çocuklara gönderdiler

Büyükşehir Belediyesi 17. Geleneksel Birimler Arası Spor Turnuvası’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da sevgi, kardeşlik, centilmenlik ve rekabet kazandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin daire başkanlıkları ve iştiraklerinde çalışan personeli kaynaştırmak amacıyla organize ettiği 17. Geleneksel Birimler Arası Spor Turnuvası sonunda sporculara kupaları düzenlenen iftar programında törenle verildi. Turnuvada beş farklı kategoride gerçekleştirilen oyunlar neticesinde dereceye giren sporcular kazandıkları ödülleri Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen çocuklara gönderdi. Geçtiğimiz ekim ayında başlayan 17. Geleneksel Birimler Arası Spor Turnıvası’na Büyükşehir Belediyesi’nin daire başkanlıkları ile bağlı iştiraklerinden 136 takım ve 1060 çalışanı katıldı.

 

BAŞARILI SPORCULAR MUTLU SONA ULAŞTI

Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından Antikkapı Restoranda düzenlenen iftar programının ardından gerçekleşen kupa törenine Büyükşehir Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Şemsettin Yıldırım, Zabıta Dairesi Başkanı Arif Usta, birim müdürleriyle başarı gösteren sporcular ve aileleri katıldı. Beş branşta ve bu yıl 17.’si düzenlenen organizasyonda futbolda Muhtarlık İşleri, basketbolda Spor Şube, voleybolda Spor Okulları, masa tenisinde Ulaşım Park ve bowlingde ise Gazoz Kapağı takımları mutlu sona ulaştı.

 

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’IN SELAMLARINI İLETTİ

Ödül töreninde, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi ve bowling branşlarında dereceye giren takım ve sporculara kupaları Büyükşehir Belediyesi yöneticileri tarafından verildi. Bu yıl sporcuların kazandıkları ödülleri yaşanan deprem felaketindeki illerde yaşayan çocuklara gönderdi. İftarın ardından konuşan Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Tahir Büyükakın’ın selamlarını iletti. Yıldırım, amaçlarının Büyükşehir belediyesi çalışanları arasında birlik ve beraberliği tesis ederek, büyük takım ruhunu sporla yaşatmak olduğunu söyledi. Yıldırım ayrıca bu yılki sporcuların kazandıkları ödülleri yaşanan deprem felaketindeki illerde depremden etkilenen çocuklara gönderdikleri için tüm başarılı sporculara ayrı ayrı teşekkür etti.

 

KAZANANLAR KUPALARINI ALDI

Birlik ve beraberliğin gözler önüne serildiği şampiyonanın her branşındaki final mücadeleleri nefesleri kesti. Doğu Kışla Halı Sahası’nda 39 takım ve 468 personelin katıldığı futbol turnuvasında şampiyon Muhtarlık İşleri takımı, ikinci Ulaşımpark takımı olurken, üçüncülüğü de Spor Şube takımı elde etti. 55 takım 275 personelin stres attığı bowling turnuvasında Gazoz Kapağı şampiyonluğa ulaşırken Kültür takımı ikinci ve Ulaşımpark takımı da üçüncü oldu. Kartepe İHL ile Vezirçifliği Spor Salonu’nda 13 takım 65 personelin katıldığı ve oldukça çekişmeli müsabakalara sahne olan 3×3 basketbol turnuvasında zafere ulaşan taraf Spor Şube takımı oldu. Turnuvada ikinci İZAYDAŞ olurken üçüncüsü ise Gençlik Hizmetleri takımı oldu. Vezirçiftliği Spor Salonu’nda 17 takım 204 personelin katıldığı voleybol turnuvasında Spor Okulları ipi göğüsleyen takım oldu. Turnuvada ikinci İSU takımı olurken üçüncüsü ise İtfaiye takımı oldu. Kartepe İHL Spor Salonu’nda 12 takım 48 personelin katıldığı masa tenisi turnuvasında soluk soluğa maçlar geçen müsabakalar sonucunda Ulaşımpark takımı mutlu sona ulaştı. Turnuvada ikinci Zabıta takımı olurken üçüncüsü ise İSU Yıldızlar takımı oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*