Lüleburgaz Belediyesi’nde 1 Mayıs öncesi ek protokol!

Lüleburgaz Belediyesi’nin kadrolu işçiler ve şirket personeliyle imzaladığı ek protokol imza töreninde konuşan Başkan Gerenli, “Ekonomideki tüm olumsuzluklara rağmen emekçi arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İmzaladığımız bu ek protokol Lüleburgaz için canla başla çalışan arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Lüleburgaz Belediyesi, artan ekonomik zorluklara karşın 1 Mayıs öncesinde kadrolu işçiler ve şirket personelleriyle ek protokol imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında kadrolu işçilerin ve şirket personelinin günlük yevmiyelerine en az yüzde 10 ek zam gerçekleşti. İmzalanan protokol geriye dönük olarak 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli sayılmış olacak. 1 Mayıs İşçi Bayramı öncesi gerçekleşen bu protokol çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

“Emekçilerin yanında olmaya devam edeceğiz”

Gerçekleşen protokol imza töreninde konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, 1 Mayıs İşçi Bayramı öncesinde çalışma arkadaşlarıyla ek protokol imzalamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Gerenli konuşmasını şöyle sürdürdü: “Çalışma arkadaşlarımızla 1 Mayıs öncesinde ek protokolümüzü imzaladık. Ekonomideki tüm olumsuzluklara rağmen emekçi arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İmzaladığımız bu ek protokol Lüleburgaz için canla başla çalışan arkadaşlarımıza hayırlı olsun.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*