Milletvekili Adayları Genç Girişim ve Yönetim Derneği’ni ziyaret etti

Milletvekili Adayları, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Ankara 1.Bölge 7.Sıra Milletvekili Adayı Avukat Deniz Çakır ile İYİ Parti Sözcüsü, Genel Başkan Başdanışmanı, Ankara 3.Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kürşat Zorlu Türkiye’nin en sosyal sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’ne (GGYD) ziyaret gerçekleştirdi. Türkiye, tarihinin en önemli seçim sürecine girerken milletvekili adayları da bu kapsamda ziyaretler yapıyorlar. 

GGYD’ye aynı gün içerisinde ilk ziyareti gerçekleştiren (CHP) 28. Dönem Ankara 1. Bölge 7.Sıra Milletvekili Adayı Avukat Deniz Çakır, “Tam olarak benim ve partimin hayalini kurduğu Türkiye düşü budur. Yani sizin burada yaptığınız çalışmalar, burada görsele aktarılanlar, izlediklerimiz, sosyal çalışmalarınız, faaliyetleriniz işte bizim aslında düşünü kurduğumuz Türkiye budur. Sizlere her alanda katkı sunmak isteriz. Benim de sizlere katkı sunacağımı bilmenizi isterim” dedi. İYİ Parti Sözcüsü, Genel Başkan Başdanışmanı, Ankara 3.Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kürşat Zorlu GGYD ziyaretinde, “Ekonomi temel sorun ve bununla ilgili hızlı neticeler elde etmemiz gerekiyor. Ekonomi alanındaki çözümlerimizi iyi hazırladık, iyi bir kadromuz var. Türkiye’nin değişime olan ihtiyacı açık” diye konuştu. 

“Başarılar dileriz”

Millet İttifakı Milletvekili Adaylarına ziyaretleri için teşekkür eden GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu, “Yaklaşmakta olan seçimlerden dolayı başarılar diliyoruz. Ülkemiz için hayırlı bir seçim süreci temenni ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Ziyaretler, soru-cevap ve toplu hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*