Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında Bosna Hersek Mahallesi’nde kafe ziyaretleri gerçekleştirdi

Gençlere yönelik projelere öncü olan ve sağladıkları desteklerle her fırsatta gençlere olan güvenini ortaya koyan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Bosna Hersek Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha ziyaretlerine de gece gündüz demeden devam eden Başkan Pekyatırmacı’ya Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer de eşlik etti.

Samimi ve sıcak ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde gençlerin istek ve beklentilerini dinleyen  Başkan Pekyatırmacı, gençlere güvenlerinin tam olduğunu dile getirdi. 

Başkan Pekyatırmacı ve gençlerin Türkiye’nin elektrikli ilk yerli otomobili TOGG hakkındaki sohbeti keyifli anlara sahne oldu.

Başkan Pekyatırmacı,“ Her zaman gençlerimizin yanında, onların hizmetindeyiz”

Büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda gençleri her zaman kendilerine yol arkadaşı gördüklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,“ Bizler gençlerimize güveniyoruz. Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti her zaman gençlerin yanında onların hizmetinde. Türkiye’de başta seçilme yaşının 18’e düşürülmesinden eğitimde, ekonomide, teknolojide, kültür ve spor gibi alanlarda atılan adımlar, gerçekleştirilen teşvik ve destekler ile gençlerimiz büyük bir özgüven kazandı. İnşallah gençlerimiz elde ettikleri bu kazanımları 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye verecekleri güçlü destekle daha da ileriye taşıyacak. Buna olan inancımız tam” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*