Şenlik coşkusu Taekwondo ve tenisle başladı!

Lüleburgaz’da bu yıl 32’ncisi gerçekleştirilecek 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği hafta sonu Taekwondo Şenliği ve Kort Tenisi Şenliği’yle başladı. Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi ve Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde gerçekleşen şenliklerde yüzlerce çocuk unutulmaz bir gün yaşadı.

Lüleburgaz’da 32’nci 23 Nisan Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği Cumartesi günü Taekwondo Şenliği ve Kort Tenisi Şenliği’yle başladı. LYKA ve LYFA’da gün boyu süren etkinliklerde minikler sporla iç içe unutulmaz bir gün yaşadı. Minik sporculara katılım madalyalarını ise Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Pektaş verdi.

350 çocuk taekwondoda buluştu!

LYFA Kapalı Spor Salonu’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen 350 çocuk Taekwondo Şenliği’nde bir araya geldi. Çocuklar dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele ederken müsabakalara dostluk hakim oldu. Öte yandan dereceye giren miniklere madalyalarını Başkan Yardımcısı Pektaş ile Gençlik ve Spor Lüleburgaz İlçe Müdür Vekili Serkan Sarıyıldız verdi.

Kort Tenisi Şenliği’nde büyük heyecan!

Öte yandan yoğun yağmura rağmen LYKA’da gerçekleşen Kort Tenisi Şenliği’ne de katılım yüksek oldu. Bulgaristan’dan da minik misafirlerin yer aldığı turnuvanın sonunda dereceye giren minik raketlere madalya ve kupalarını Başkan Yardımcısı Kemal Pektaş verdi. Pektaş daha sonra turnuvada yer alan tüm sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*