Yiğit Kağan Yazıcı “Hayallerinizin Peşinden Koşun”

Pek çok yapımla ekranlarda izleyici karşısına çıkan ve yakın bir zamanda “Sarmaşık Zamanı” dizisinde hayranlarıyla buluşacak olan Yiğit Kağan Yazıcı; rolüne nasıl hazırlandığını, gelecek planlarını ve 23 Nisan hakkındaki düşüncelerini MAG Okurlarıyla paylaştı.

Yedi yaşından bu zamana kadar oyunculuk yaptığını söyleyen Yiğit Kağan Yazıcı “On altı yaşındayım, onuncu sınıf öğrencisiyim. Yedi yaşımdan beri oyunculuk yapıyorum. Ankara’da başlayan yolculuğum yaklaşık beş senedir İstanbul’da devam ediyor. TV8’deki “Aşkların En Güzeli”, Fox TV’deki “Unutma Beni” ve “Kusursuz Kiracı”, TRT1’deki “Payitaht Abdülhamit” ve “Elimi Bırakma”, son olarak Netflix’teki “Rise of Ottoman Empire” yapımlarında rol aldım. Şu an, TOD’da yakında ekranlara gelecek olan “Sarmaşık Zamanı” dizisinde devam ediyorum. Annemin de sanatçı olmasından dolayı yeteneğimi biraz erken keşfetmiş diyebilirim. Aslında çok mutluyum, sevdiğim bir işi yapıyorum. Küçükken setler bana lunapark gibi geliyordu; büyüdükçe çalışmanın, bir şeyler başarmanın, her şeyden önemlisi emek harcamanın beni ne kadar mutlu ettiğini keşfettim. Gelecekle ilgili çok hayalim var… Şu aralar bir hayalimi gerçekleştiriyorum; birkaç ay sonra Harvard Üniversitesi New York Film Academy Actors Studio’da oyunculuk eğitimi almak için Amerika’ya gideceğim, çok heyecanlıyım. Açıkçası sinema ve televizyon üzerine yurt dışında eğitim alıp hem işin kamera önünde hem arkasında ilerlemek istiyorum. Belki ileride yapım şirketim olur ve güzel projelere imza atarım. Ben en çok, gerçekleştirebileceğim hayallerin peşindeyim. Şu an için hayallerim, her genç gibi yapacağım işte başarılı olmak ve gerçekleştirirken de eğlenmek. Dünyayı gezmek istiyorum. Tabii ki hayallerimi gerçekleştirmek için en büyük desteği ailem ve menajerim veriyor, şanslıyım” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da öneminden bahseden “Atatürk demek zaten tek başına bile çok şey demek. 23 Nisan’da Büyük Millet Meclisi açılıyor ve Türk halkının egemenliğinin ilan edildiği gün, o gün, Türk milleti için yeniden doğmak gibi bir şeydi. Ata’ma sonsuz teşekkürler, bu güzel vatanı ilkeleriyle bize armağan ettiği için… Biz Z Kuşağı’yız ve her daim Ata’mın izindeyiz” açıklamasında bulundu. Tüm dünya çocuklarına mesajını da paylaşan Yazıcı “Hayallerinizin peşinden koşun…” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*